Пріоритет національної безпеки України — економічна і технологічна незалежність.
Розвиток власного виробництва — радикальний шлях прогресу суспільства.
Екологічно-енергетична технологія органічного землеробства.
1. Біогенератор «БГС — 40 »
Автономна станція для утилізації органічних відходів, ємністю 40 м3, герметична. Управління і контроль усіх технологічних процесів здійснює комп’ютер, зокрема, — завантаження, вивантаження , забезпечення керування системою осушення і очищення газу. Компресор високого тиску з гідродотисненням (забезпечує високий ресурс роботи в 10 разів у порівнянні з поршневим ). Ємності розташовані під землею, не займають корисні території. З однієї тони сухого гною в результаті анаеробного бродіння за оптимальних умов можна отримати 340 метрів кубічних біогазу, або 2,5 м3 на одиницю великої рогатої худоби на добу ( 900 м3 на рік). Одна корова на рік, окрім молока , дає більше 600 літрів палива ( в енергетичному еквіваленті). Під час бродіння в гноївці розвивається мікрофлора, яка послідовно руйнує органічні речовини до кислот , а останні, під дією синтрофних і метаноутворюючих бактерій перетворюються на газоподібні продукти — метан і вуглекислоту . Одночасно при бродінні перегною забезпечується його дезодорація, дегельмінтизація, знищення здатності насіння бур'янів до сходів. Слід зауважити, що технологія отримання біогазу через анаеробне бродіння є найбільш економічною при переробці органічних відходів птахофабрик і тваринницьких господарств у сухе добриво. Для перерахунку кількості біогазу з птахівничого комплексу на тваринницький , можна користуватися наступними умовними одиницями: 1 корова = 4 свині = 250 курей. Одна станція « БГС — 40 » може забезпечити біодобривом 200 га землі.
2. Комп’ютерна система контролю
Комп’ютерна система контролю , що застосовується на модулі «БГС-40», складається із незалежного модуля в якому комп’ютер під’єднаний до аналогових датчиків різного типу з 64 каналами входу і 32 виходу. Налаштування датчиків і процесу роботи здійснюється за допомогою програми комп’ютера у будь-якому діапазоні. Схожого блоку в продажу не має. Дана система контролю дозволяє автоматизувати різні технологічні процеси, від «розумного вдома», до керування сучасною лабораторією. Користувач може зробити налаштування самостійно, або ж замовити готову базову програму. Застосування даної розробки відкриває нові можливості у сільському господарстві.
3. Абсорберні системи осушення і очищення біогазу
Розроблений нашими фахівцями технологічний ряд базується на обладнанні, яке застосовують для очищення і осушення природного газу передові нафтовидобувні компанії.
Абсорберні системи — це мікроколони, які можуть осушувати газ і відокремлювати СО2 і Н2S у співвідношенні 35% до метану. Добова пропускна здатність 250м3/доба. Автоматична система регенерації абсорбентів. Малі розміри досягнуті завдяки ультразвуковій гуманізації газу із абсорбентом.
Ця розробка перетворює біогаз, отриманий на малих біогазових установках, на високоякісний метан, придатний не лише для опалення приміщень, а й для заправки автомобілів, вироблення електроенергії та інших застосувань.
4. Компактна заправна станція
Міні-заправка для власників індивідуальних автомобілів і підприємств з власним автопарком. У світі автомобілів на стислому газі метані ( КПГ ) більше 15 млн одиниць. Щорічний світовий приріст становить 26 %. Випускається 80 моделей транспортних засобів, що працюють на газомоторному паливі. В Україні, станом на грудень 2012р. , таких автомобілів налічується 388000. За цим показником країна займає 11 місце у світі. Проте мережа заправних станцій невелика — зараз їх в Україні близько 324 , а потрібно у 8 разів більше. В західній Європі такі заправки розташовані на відстані 10 км одна від одної , у нас же 300 — 400 км. Для підприємств, що мають власний автопарк , така проблема вирішується через компактні заправні станції українського виробництва. На відміну від існуючого сьогодні устаткування такого типу, наша станція вигідно відрізняється цілою низкою параметрів.
Станція укомплектована п'ятьма ступенями захисту:
1. Захист від короткого замикання.
2. Захист від перегріву двигуна.
3. Захист від надлишкового тиску.
4. Захист від вакуумаціі газової лінії.
5. Захист від витоку газу.
Так само рівень шуму нашої станції значно нижчий (без поршнів ) .
5. СО2 екстрактор
На даній установці нашими фахівцями розроблений СО2 екстрактор (мембранний, безмасляний компресор високого тиску). Застосування цього агрегату дозволяє створити постійний потік критичного СО2 із широким діапазоном регулювання, з тривалим терміном експлуатації. Універсальний екстракційний модуль призначений для екстрагування біологічно активних речовин з рослинної сировини рідкого СО2. Може використовуватись як окремий агрегат, так і в технологічних лініях підприємств харчової, парфюмерної, фармацевтичної галузей.
Переваги
- процес екстракції проходить при невисоких температурах і дозволяє вилучати з широкого асортименту рослинної сировини велику кількість біологічно активних речовин;
- ступінь вилучення рідкого СО2 біологічно активними речовинами значно перевершує результати екстракції іншими розчинниками;
- екологічно чистий процес та доступність і простота експлуатації.
Головні технічні дані і характеристики
- Режим работи – періодичний;
- Режим екстракції — протічний з можливістю вистояння;
- Робоче середовище (екстрагент) – рідкий двоокис вуглецю СО2, за ГОСТ 8050-76 не токсичний, не вибухонебезпечний, не агресивний, не залишає слідів розчинника у вилученому екстракті. Конструкція суттєво спрощена від стандартної, що значно відбивається на терміні експлуатації та діапазоні регулювання. Екстракти, отримані з рослинної сировини, застосовуються в харчовій, парфюмерній і фармацевтичній галузях.
6. Комплекс для переробки будь-якої вуглецевої сировини високої вологості в електроенергію з ККД не нижче 75 % і ресурсом не менше50років безперервної роботи.Українська розробка працює з ефектом розкладання сировини до атомарного стану при температурі більше 1500 С0 з подальшим контрольованим окисленням. Надлишкова температура механічним способом переводиться в електроенергію. Агрегат не має жодної деталі тертя, що обумовлює тривалий термін експлуатації. Вдалося й закільцювати теплову енергію всередині агрегату ( вхідне повітря і запалений газ мають різницю температур не більше 5 С0 ) . Таким чином теплова енергія від вхідної сировини виходить у вигляді електроенергії у відсотковому співвідношенні не нижче 75 % ККД.
Звалища України стають «нафтовими озерами». Дана розробка може вирішити цілу низку болючих проблем сьогодення! Малі габарити і низький рівень шуму дозволяє встановлювати агрегат в приватних будинках, на балконах і навіть як повноцінний привід автомобіля. Можливість комплектації ємностей потрібного об’єму, забезпечує автономність роботи на визначений термін.
- 1. Відмова від електромереж в приватному секторі і на малих підприємствах дає можливість постійного постачання електроенергії у випадку аварій чи природніх лих.
- 2. Ліквідація стихійних звалищ, а в процесі й звалищ організованих (паливо ніхто не викине).
- 3. Екологічне джерело енергії (сміття не є викопним паливом, бере безпосередню участь в колообігу біосфери).
- 4. Відмова у заправці автомобіля дорогим паливом (на 1 кг подрібненого і переробленого сміття автомобіль може проїхати близько 40 км!).
7. Комплекс для переробки бітумних відходів «ОПК»
Призначений для переробки відходів під час ремонту м’яких покрівель багатоповерхових будинків, а також на підприємствах.
Принцип дії: відходи завантажуються в дробильний механізм, після чого підігріваються на шнековому конвеєрі. Відбувається виділення вологи з наступною конденсацією. Висушена розігріта маса подається в центрифугу, де відбувається відокремлення бітуму і твердого залишку. Цей залишок використовують для виготовлення тротуарної плитки, методом пресування, а очищений бітум – для виготовлення бітумно-полимерної мастіки, методом гуманізаціїи перетворюється у наделастичний вододесперсивний матеріал. Застосування такого матеріалу має широкий спектр у народному господарстві. Від еластичної гідроізоляції до надстійкого тепло-морозостійкого дорожнього покриття.
Таким чином, впровадження українських технологій вирішують енергетичні, економічні і екологічні проблеми.
ВІДХОДИ – В ДОХОДИ !
![]() |
![]() |