Громадське об'єднання «Ресурси Рідної Землі»

представляє програму    

 «Земля для людей»

    Кожен із нас розуміє, що родюча земля – це дорогоцінний Дар, яким володіє наш народ. Земля – це сила України. Що необхідно будь-якій людині для життя? Спочатку  – земля, яка    її годує,  вода і повітря.  Але тепер часто  чуємо тривожні голоси вчених і дослідників:  ми губимо, виснажуємо  наші сільськогосподарські землі, засмічуємо відходами життєдіяльності водоймища, викидами в атмосферу робимо тонкий захисний озоновий шар. Ми бездумно вбиваємо Землю. Тому, кожна свідома людина і громадянин повинні задуматися над тим, що  він залишить нащадкам і який вклад він  може внести до  відродження рідної землі,  збереження здорової екології. Що можна зробити для перетворення України на сильну, незалежну державу, в якій кожен з нас, – його громадянин,  зможе відчувати себе захищеним,   з впевненістю дивитися  у завтрашній день?  Є й інша частина питання – благополуччя і добробут громадян України.  Сьогодні війна за добробут переходить в економічну площину. Ми бачимо, що нам диктують ціни на продукти харчування, говорять що ми зможемо вижити лише «під китайцем».  А ціни поволі, але впевнено, піднімаються все вище і вище.  І це де? – На Україні, де на душу населення припадає найбільша кількість родючих, земель.  Це ж просто смішно! Люди, задумайтеся! Сьогодні ще не пізно змінити ситуацію.  Що не дає  нам усвідомити:  ми – ГОСПОДАРІ  на рідній, Богом даній землі.  Що заважає нам  усім разом, самостійно об'єднавшись, створювати підприємства, які забезпечуватимуть  нас якісними і дешевими продуктами харчування? Нерозуміння, розчарування, занижена самооцінка, лінь?   Потрібно зовсім небагато:  відкинути комплекси   і почати — кожному з самого себе, щоб діяти всім разом. Саме з цією метою ми розробили програму «Земля для людей», основна концепція якої – відродження українських чорноземів, відновлення родючого шару землі, підвищення добробуту людей в результаті виробництва екологічно чистих продуктів.

«Хто ми?»

     Люди які об'єдналися в співтовариство однодумців і залучивши приватні капітали провели за сім  років колосальну роботу  трьох наукових інститутiв, здобули технологічну незалежність у галузі біотехнологій.

Отримані нами результати — запатентовані , не мають аналогів  у світі.!

Колективом ентузіастів учених, інженерів, підприємців була розроблена і впроваджена унікальна технологія беззатратного  безвідходного  землеробства.  Суть – у виробництві екологічно чистих органічних добрив (біогумус) і біометану, сировиною для отримання  яких служать органічні відходи сільськогосподарської діяльності. Те, що сьогодні шкодить довкіллю;  те, що  змушує  фермера  болісно вирішувати питання утилізації  — при використанні запропонованої нами технології  перетворюється в нешкідливі, очищені органічні добрива і  енергоносії  - біогаз, що містить  до 70% метану.

Біометан повністю задовільняє потребу споживача в екологічному енергоносії  (паливі для сільгосптехніки) і відкриває необмежені можливості для активного економічного розвитку фермерського господарства, економії запасів природних енергоносіїв, охорони довкілля.  Отриманий біогумус використовується для відновлення і збагачення грунтів.  У  результаті  -  врожайність збільшується майже вдвічі.

Впровадження технології, розробленої нами, дозволить не лише повноцінно відроджувати українські чорноземи, але й  дасть можливість виробництва екологічно чистих продуктів тваринництва і землеробства на відновленій землі.  «Чому б вам просто не продати вашу казкову розробку? Отримаєте чималі гроші за свою нелегку, але продуктивну працю?» — запитаєте Ви.

Відповідь проста. Це не бізнес. Це  внесок в добробут нащадків. Мета не в тому, щоб заробляти все більше грошей. Мета в тому, щоб постійно заробляти усім суспільством і передати цю можливість внукам. Миттєва вигода, отримана нами, не дозволить надалі використовувати нашу ідею співтовариствами звичайних господарників, представників малого і середнього агробізнесу. Вона стане надбанням крупних латифундистів, які поступово знищать, «витіснять» з ринку малий і середній бізнес. Уникнути цього і підвищити рівень життя тих, хто працює, допоможе наша програма «Земля для людей».

«Що ми пропонуємо?»

Ми пропонуємо створення суспільних екологічних співтовариств-кооперативів з метою організації без затратного землеробства на селі.  Завдання – об'єднати довкола ідей програми «Земля для людей» всі верстви населення України.

У сьогоднішніх реаліях дати позитивний результат може лише об'єднання громадян довкола ідеї відродження українських земель, створення громад споживачів екологічно чистих продуктів, співтовариств виробників екологічно чистих продуктів, встановлення прямих контактів між виробником і споживачем з розумінням, що кожен вносить свою частку у відродження землі з максимальним економічним ефектом для себе.

В чому суть суспільного екологічного кооперативу? Учасники – селяни, — надають землю. Вчені – технологію. Виробники – якісну сучасну техніку і сервіс. Агротехніки забезпечують грамотну обробку землі. Споживачі стають інвесторами. В результаті – оновлення, відродження землі,  максимальна врожайність, робочі місця і ціни за собівартістю на екологічно чисті продукти харчування для учасників співтовариства.

Уявіть собі, всього за п'ять років за участю спільноти  ми  відродимо родючий шар грунтів і створимо потужні групи, учасники яких отримуватимуть екологічно чисті продукти харчування практично безкоштовно!

Є ще одна проблема, яку в рамках програми,  можна вирішити спільно. Останніми роками великий врожай стає  катастрофічним для виробника через відсутність належних умов зберігання. Ми бачимо як мінімум три шляхи для вирішення цієї проблеми, а саме:

  1. Спільнота створює продуктовий фонд для внутрішнього споживання, в тому числі і відтермінованого. Для цього облаштовуються комори, термінали, складські примішення із сучасними умовами довгострокового зберігання.
  2. Частина продуктів харчування виробляється на замовлення споживача – інвестора,  що отримує постійний збут і прибуток.
  3. 70% населення Землі не має доступу до екологічно чистих продуктів харчування. Це забезпечує 100% зовнішній ринок збуту. Тобто, надлишки реалізуються за дуже високими цінами споживачам інших країн, які цінують і бережуть своє здоров'я.

Гарант нашого майбутнього – відроджені, збагачені землі, на яких ми вирощуватимемо екологічно чисту продукцію землеробства і тваринництва.  І лише об'єднавшись, можна досягти цього результату.  Якщо уряд не має часу звернути увагу на потреби народу, то ми, як мінімум, самі повинні подбати про себе і своїх дітей. Все в наших руках!

« Який внесок у загальну справу пропонуємо МИ?»

Серцем заново організованих кооперативів буде  українська розробка, якій немає аналогів у світі.   Біогазова  станція    «БГС-40», яка може забезпечити органічними добривами 200га землі, а також  виробляти 1 500м3 очищеного метану, стислого до 200кг/см2, без втручання користувача. Біогазова станція «БГС-40» забезпечить безвитратне сільське господарство і незалежність від енергоносіїв. Кооператив, до того ж, дасть незалежність від банків і подібних організацій. Громадська  організація  «Ресурси Рідної Землі» організовує юридичну підтримку  учасників проекту, —  це і є наш вклад в програму «Земля для людей».

 

« Як це працює і що ми можемо отримати?»

 

Ми вже казали про те, що відродження землі пропонуємо робити за допомогою біодобрив (біошлам, біогумус), які передбачаємо отримати методом переробки органічних відходів за допомогою вживання біогазової станції БГС- 40. Завдяки високотемпературному режиму, ми отримуємо екологічно чисті, комплексні органічні добрива для сільського господарства.

Дуже важлива перевага процесу переробки біомаси  полягає в тому, що кінцевий продукт містить значно менше хвороботворних бактерій, ніж стартовий матеріал. При цьому, щоденний органічний потенціал біошламу, отриманого з гною одиниці великої рогатої худоби (КРС) складає 0,25 кг азоту, 0,13 кг оксиду фосфору, 0,3 кг оксиду калію і 0,25 кг оксиду кальцію.

Ще один з продуктів, отриманих при переробці, — біогаз.  Це – суміш метану з вуглекислим газом, яка виходить в процесі анаеробного бродіння в спеціальних реакторах — метантенках, налагоджених і керованих так, щоб забезпечити максимальний вихід метану. З одного повного завантаження БГС-40 вихід метану складає до  2500м3. При використанні біогазової станції БГС-40, метан відділяється, а як бонус, користувач отримує ще і вуглекислий газ. Ось скелетна схема описаного процесу:

sxema

 

А зараз — кілька слів про сировину. У таблиці наведений перелік вхідного продукту, який нічого не коштує для фермера, але дає можливість отримати  позитивні результати.

 

Субстрат Вихід біогазу, м³
Перегній КРС(природний, вологість 85-88%) 60
Перегній свиней (природний, вол. 86%) 65
Пташиний кал 80-140
Силос кукурудзяний 180-220
Свіжа трава 250
Молочна сироватка 50
Зерно 550
Фруктовий жом (80% вол.) 70
Буряковий жом (77% вол.) 100
Меласа 430
Бурякова ботва 200
Жир 1300
Жир з жироловок 250
Відходи забою 300
Овочеві корнеплоди 100
Технічний гліцерин 500

 

Comments (5)

  • Дима
    10/02/2014 at 14:04 |

    Український народ непереможний!

  • Роман Сірко
    13/02/2014 at 13:55 |

    Сьогодні відвідав Кам'янка-Бузьк і познайомився з БГС-40 та її відданими розробниками. До кінця не міг повірити в такі чудеса. Тепер вірю, що програма «Земля для людей» виведе Україну та її народ на якісно новий рівень. Дякую Вам хлопці.

  • 20/02/2014 at 10:35 |

    Дуже гарний і змістовний сайт. Скажімо, навіть, така собі модель сучасного господарства з надзавданням екологічності й беззатратного виробництва. Проте, зважаючи на далеко не демократичні події в Україні, все знову кудись далеко відкладається... Питання вже не йде про те, хто буде працювати на землі, а про те чиєю вона може бути? Знову рабство, шановні, тілько під маскою новоприбулих інвесторів приховане користолюбство масонів і шельмонів, царьков і казімєрів... Один українець, котрий мешкає і працює зараз в Португалії, сказав якось: «Боже мій милий, чому я подолав стільки кілометрів, щоб знайти в чужому краї своє рідне село, і свою нову Україну?»... Будьте здорові.

  • kooki
    23/04/2014 at 20:46 |

    Благородніша ідея!

  • bulba
    26/04/2014 at 21:52 |

    Обовязково долучусь до проекту, це єдиний вірний шлях для Україги, ми достатньо настраждались...

Залишити коментар

Народний часопис

karta

Землі придатні для органічного землеробства

karta

Що таке органічне землеробство?

Органічне сільське господарство є давнім виробництвом, яке виключає будь-які синтетичні продукти (пестициди, добрива), як для рослинної продукції, так і для худоби. Воно повинно відповідати головній потребі: нагодувати, а не підпорядкувати навколишнє середовище економіці. Читати далі

Переваги якості органічних продуктів

organichni

Хто ми?

Впровадження технології, розробленої нами, дозволить не лише повноцінно відроджувати українські чорноземи, але й дасть можливість виробництва екологічно чистих продуктів тваринництва і землеробства на відновленій землі. Читати далі